آیا باید کامپوزیت دندان انجام دهم؟

آیا من باید کامپوزیت کنم؟  یا چرا باید کامپوزیت انجام دهیم؟ اگر از لبخند خود راضی نیستید ، ممکن است این سؤال را از خودتان بپرسید. جذابیت کامپوزیت دندان قابل درک است. در حالی که اینها درمان خوبی نیستند ، کامپوزیت دندانی رفع سریع و مقرون به صرفه ای را برای بسیاری از مشکلات رایج دندانپزشکی ارائه می دهند. هنگامی که فکر می کنید یا نه از روکش استفاده می کنید ، درک اساسی از روکشهای دندانی مفید است. همچنین می خواهید دریابید که آیا روکش ها برای رفع مشکلات خاص لبخند زدن به شما یک راه حل موثر هستند. در آخر ، باید تأیید کنید که کاندیدای خوبی برای این فناوری هستید.

روکش دندانپزشکی چیست؟

روکش های دندان ساخته شده از لمینت یا کامپوزیت ، پوسته های نازک و سفارشی هستند که به قسمت جلوی دندان ها وصل می شوند تا شکل ، طول ، اندازه یا رنگ آنها تغییر کند. به طور کلی می توان از کامپوزیت در یک یا دو بازدید استفاده کرد و یک فیکس سریع ارائه داد که می تواند باعث بهبود اساسی در ظاهر لبخند شما شود. پس از استقرار ، آنها نیازی به مراقبت خاصی ندارند و می توانند یک دهه یا بیشتر طول بکشند.

بیشتر بخوانید: آیا لمینت دندان دائمی است؟ چرا به ایمپلنت دندان نیاز دارید؟ انواع ایمپلنت دندان،

آیا من کاندیدای خوبی برای کامپوزیت هستم؟

اگر فکر می کنید کهکامپوزیت ها می توانند مسئله دندانپزشکی را که باعث ایجاد دردسر شده است حل کنند ، بنابراین شروع خوبی نخواهید کرد. با این حال ، این سؤال همچنان پابرجاست: آیا باید روکش کنم؟ این کافی نیست که بدانیم روکش ها می توانند یک مشکل را برطرف کنند. همچنین باید بدانید که آنها مناسب شما هستند. نامزدهای خوب برای کامپوزیت مشخصات زیر را دارند:

دندانهای آنها را خرد نکنید و نکشید. سنگ زنی ، لکه دار شدن یا سفت کردن دندان ها به عنوان کبودی شناخته می شود و به طور معمول در هنگام خواب فرد مبتلا اتفاق می افتد. این رفتاری است که می تواند دندانهای طبیعی و کامپوزیت را به هم بخورد ، بنابراین باید قبل از در نظر گرفتن این کامپوزیت ها به این موضوع پرداخته شود.

یک دهان سالم داشته باشید. در حالی که کامپوزیت دارای هر دو عملکرد زیبایی و ترمیم هستند ، اما جایگزینی برای دندان ها و لثه های سالم نیستند. هرگز از کامپوزیت نباید استفاده شود تا مشکلات جدی دندانپزشکی را برطرف کند. مشکلات اساسی در مورد پوسیدگی دندان یا بیماری نتال قبل از در نظر گرفتن روکش ها باید اصلاح شود.

متعهد به رویه های بهداشت دهان و دندان خوب هستند. اگرچه کامپوزیت ها نیازی به مراقبت خاصی ندارند ، اما روال مناسب بهداشت دهان و دندان برای هر کسی که دارای آنها باشد بسیار ضروری است. یک رژیم روزانه از مسواک زدن و نخ دندان مناسب ضروری است. معاینات منظم دندانپزشکی نیز مهم است. عوارض کامپوزیت دندان در صورت رعایت بهداشت دهان و دندان صفر می باشد و طول عمر کامپوزیت دندان با رعایت دستورالعمل های متخضض دندانپزشکی زیبایی می تواند بیش از ده سال ادامه داشته باشد.

آیا من باید کامپوزیت کنم؟

اگر مطمئن نیستید که آیا از این فناوری بهره مند خواهید شد ، با دندانپزشک در مورد افکار و نگرانی های خود صحبت کنید. چنانچه دندان از دست رفته دارید بهتر در مورد درمان ایمپلنت با دندانپزشک خود صحبت کنید.

https://wilkdental.com/should-i-get-veneers/

کلبه ی زیبایی کامپوزیت ,دندان ,، ,ها ,روکش ,های ,باید کامپوزیت ,کامپوزیت دندان ,بهداشت دهان ,آیا باید ,می توانند ,کامپوزیت دندان انجام ,باید کامپوزیت دندانمنبع

کامپوزیت ونیر

کامپوزیت دندان

روشهای معمول در دندانپزشکی

چرا کامپویت انجام دهیم؟

همه چیز درباره کامپوزیت ونیر

عمر و دوام کامپوزیت و لمینت چقدر است؟

آیا روکش های کامپوزیت ایمن هستند؟

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

وبلاگ بهمن ناجی خرید باسکول دیجیتال با نازل ترین قیمت فروشگاه هیبانا خرید انواع تخت دو نفره دنیای دیجیتال آموزش عکاسی آسمان تی تی کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد تعمیرات لوازم خانگی ادبی